مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی و ساخت سایت

مزایا و معایب ایجکس چیست؟


مزایا و معایب ایجکس چه میباشد؟
مانند هر تکنولوژی دیگر ایجکس هم دارنده مزایا و معایب منحصر به فرد طراحی سایت  به خویش میباشد.

مهمترین مزایای ایجکس
قرائت داده ها از سرور بعداز بارگذاری شدن برگه
بروزرسانی یک شیت سوای نیاز به بار گذاری دوباره آن
ارسال داده به سرور در پس‌موضوع‌ی وبسایت
مهمترین معایب ایجکس
استعمال از درخواست xmlhttp که ممکن میباشد به وسیله بعضا از مرورگر‌ها پشتیبانی نشود.
اجرا نشدن اوامر AJAX در‌صورتی‌که جاوا اسکریپت مرورگر بوسیله استفاده کننده غیرفعال گردیده باشد.
دشواری بیشتر در انواع‌زدایی و آزمایش نرم افزار‌های ایجکس

با وجود معایبی که می‌اقتدار برای این فناوری اسم پیروزی، گهگاه به کار گیری از Ajax، در ساخت سایت‌وب سایت و نرم افزار‌های پایین اینترنت، ضروری به شمار می آید.برای دیدن مثال‌ی دیگر از اجرای ajax روی پیوند پایین کلیک نمایید.
مثال‌ای از آژاکس
طرز‌ی فعالیت Ajax چه‌طور میباشد؟این فعالیت طی یک‌سری مرحله و با ساخت‌و‌ساز یک event (برای مثال با کلیک روی یک دکمه یا این که لینک و پیوند) مقدمه می شود.
مرورگر به امداد جاوا اسکریپت یک شی از xmlhttprequest می‌سازد و به یاری وب آن را به سرور ارسال می‌نماید.
در سرور درخواست اخذ و پردازش می‌گردد. آن گاه سود‌ی آن به مرورگر بازگردانده می‌گردد.
مرورگر جواب را به یاری جاوا اسکریپت اخذ و اکران میدهد.

زایا ابزاری اهل ایران میباشد که به صورت بدون‌پول لینک و پیوند‌های مدنظر شمارا کوتاه می‌نماید. این ابزار یک مثال‌ی غالب از کوتاه‌کننده‌های پیوند میباشد که تجهیزات پایین را در چنگ شما قرار میدهد.

ارزیابی آمار و ریزه کاری برای هر لینک و پیوند
مشخص و معلوم شدن ترافیک مبنی بر شرایط جغرافیایی
رصد پلتفرم یوزرها
ساخت سر عبور برای ساخت‌و‌ساز لینک سری
ساخت لینک و پیوند با اسم مارک دلخواه
این مورد ها بخشی از تجهیزات این ابزار محسوب میگردند. برای استعمال از این ابزار بدون‌پول به اینترنت‌وبسایت زایا رجوع کنید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۱:۳۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

مینی پروژه | ساخت منو در HTML و CSS


درود به ملازمان عزیز ادمین‌وبسایت. امیدورام تا به‌این لحظه از فراگیری‌های HTML و CSS اینترنت‌وبسایت لذت برده باشید. در‌این نشست قصد داریم طراحی سایت  به انجام یک پروژه کوچک یا این که به تصحیح مینی پروژه در HTML و CSS بپردازیم. در حالتی‌که به جلسات گذشته تماماً مسلط گردیده‌اید در‌این گردهمایی یاروهمدم ما باشید تا ایجاد منو در HTML و CSS را قدم به قدم پیش ببریم.

مباحث مورد نیاز برای آغاز مینی پروژه ایجاد منو در HTML و CSS
فعالیت با لیست‌ها در html
فعالیت با موادسازنده block-level و inline-level
پوزیشن در CSS
Transition در CSS


قدم اولیه- ساخت‌و‌ساز منو در HTML و CSS
برای استارت پباده سازی مدام بایستی در آغاز به یاری HTML عنصرها را در برگه در اختیار بگذاریم تا در قدم بعدی بتوانیم به امداد CSS به آن استایل دهی کنیم.

خب برای ساخت‌و‌ساز منو میتوان از لیست یاری گرفت. به همین جهت یک UL نوشته و داخل آن هر تعداد آیتم که نیاز داریم را با li ساخت‌و‌ساز می کنیم. زیرا هر مورد در منو می بایست به شیت‌ای پیوند گردد داخل li تگ a به کار گیری می‌گردد:


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

 

 

لینک و پیوند اولیه

 

لینک و پیوند دوم

 

لینک و پیوند سوم

 

تیتر فرعی نخستین

 

تیتر فرعی دوم

 

 

 

پیوند چهارم

 


در شرایطی‌که به فرزند سوم لیست اعتنا نمایید متوجه می شوید که باطن این li‌ دوباره از یک ul مصرف شده میباشد. ادله این عمل ساخت پایین منو برای آیتم لینک و پیوند سوم میباشد.


خروجی کد html
شما هم می توانید برای هریک از عنصرها لیست که ما یحتاج میباشد مانند گزینه سوم پایین منو تعریف و تمجید نمایید. که ما برای دوری از طولانی شدن کد صرفا یک زیرمنو ساخت و ساز کرده‌ایم.


قدم دوم – استایل دهی به منو با CSS
خب حال وقت آن رسیده که به یاری علم CSS خویش این لیست را به یک منوی قشنگ تبدیل کنیم. برای اینکار کافیست از CSSهای ذیل به کارگیری کنیم. اینجانب کدهای CSS را نصیب به قسمت قرار می ‌دهم تا هم خروجی عمل را قدم به قدم مشاهده کنید و هم به توضیحات مایحتاج هر قسمت دسترسی داشته باشید.

همانگونه که در دروس ابتدایی CSS گفته شد، بایستی کدهای CSS را باطن تگ style قرار دهید یا این که به طور یک فولدر منقطع با یاری link به پروژه اضافه نمائید.


1
2
3
.navbar {background: #797979;direction: rtl;text-align: right;padding-right: 30px;}
ul.menu li { display: inline-block;list-style: none; }
ul.menu li a { display:inline-block;padding: 12px;color: #fff;text-decoration: none; }

به امداد کد بالا برای نوار منو یک بک‌گراند قراردادیم همینطور با direction و text-align ورقه را برای تایپ کردن مطالب فارسی مهیا کردیم. در صورتی با این مبحث شناخت ندارید به درس طریق فارسی تایپ کردن در HTML رجوع‌نمایید.

نشانه لیست را از li حذف و آن‌ها‌را به طور Inline-block کنار هم قراردادیم. برای از در میان بردن خط پایین تگ a از text-decoration مصرف شده میباشد. همینطور برای اینکه لینک و پیوند به نیکی کنار هم قرار بگیرند و مسافت داشته باشند روی display و padding تگ a فعالیت کردیم.

 

خب همانگونه که مشاهده می کنید تحت منو نظم کلی کاغذ را برهم زده پس بهتر میباشد در شرایط کلی این پایین منو نهفته خواهد شد:


1
ul.submenu { display: none; }
درین مرحله نوار منوی ما حدوداً فراهم میباشد. البته برای اکران پایین منو هنوز هیچ کاری انجام نداده‌ایم. در آغاز می بایست برای آیتم‌هایی که دارنده ذیل منو میباشند یک آیکون و مکان نما رو به زیر در اختیار بگذاریم تا استفاده کننده متوجه وجود تحت منو گردد.


به کار گیری از فونت آیکون‌ها در منو
فونت آیکون در واقع یک‌سری آیکون می باشند که در فرمت فونت گزینه استعمال قرار می گیرند. یعنی آیکون‌هایی که در فرمت تصویر نیستند! این طرز به مدل بودن کاغذ یاری می‌نماید همینطور به ما این قابلیت و امکان را می دهد که مانند نوشته‌ها به آن ها استایل دهیم.

یکی مشهور ترین دسته فونت آیکون‌ها font awesome میباشد. کافیست پیوند تحت را در نصیب head گواهی html‌ خویش قرار دهید و آن گاه برای استعمال از هر آیکون کد مرتبط با هر آیکون را بیابید. برای داده ها تکمیلی بهتر میباشد پس از مطالعه این درس به نوشته ی علمی فونت آیکون چه می باشد؟ مراجعه‌نمایید.


1

خب هم اکنون برای استعمال از یک آیکون پیکان رو به تحت کافیست کد آن را در تگ li مرتبط با پیوند سوم قرار دهم:


1
لینک و پیوند سوم

خروجی فعالیت ما تا به‌این لحظه این سیرتکامل میباشد:


از حیث تراز عمودی این آیکون پاره ای نامتناسب میباشد که بایستی با استایل‌های ذیل آن را در سطح نوشته‌ها در اختیار بگذاریم. همینطور پاره ای مسافت از نوشته پیوند سوم نیاز دارااست:


1
ul.menu li i { vertical-align: middle;margin-right: 5px; }

ساخت افکت hover در منو
در صورتیکه اشاره‌گر موشواره را روی هر مورد از آیتم‌های منو ببریم هیچ اتفاقی نمی‌افتد! این از جذابیت عمل نادر می‌نماید. برای انجام این فعالیت همان طور که در درس شبه کلاس‌های CSS آموختیم از hover‌ استعمال میکنیم.


1
2
ul.menu li a { display:inline-block;padding: 12px;color: #fff;text-decoration: none;transition: all 0.2s; }
ul.menu li a:hover { background: red; }
برای تگ a از hover به کار گیری کردیم. برای اینکه این تغییر‌و تحول رنگ یه دفعه نباشد با ملایمت انجام بشود از چه خصوصیت به کارگیری می گردد؟! آری صحت دارد از transition که بایستی بدین تگ داده گردد.

 

قدم سوم – ساخت و ساز و اکران پایین منو با CSS
خب منوی مدنظر ما کامل شدن شد حال کافیست بگوییم وقتی که به آیتم‌های دارنده تحت منو اشاره میشود، ذیل منوی آنهای اکران داده خواهد شد. برای این عمل کافیست گشوده از hover امداد بگیریم:


1
2
ul.menu li:hover ul.submenu { display: block;background: #a2a2a2;width: 160px; }
ul.submenu li { display: block; border-bottom: 1px solid #fff; }
خب به یاری کد بالا گفتیم در شرایطی که اشاره‌گر روی li قرار گرفت، display زیرمنو از وضعیت none به block تغییر و تحول نماید که سبب ساز میگردد از موقعیت پنهان بیرون خواهد شد. همینطور استایل‌هایی را به li دادیم که مقداری زیباتر گردد.

فراموش نکنید که به li والد هم استایل transition بدهید تا ظواهر شدن ذیل منو به آرامی صورت پذیرد. خروجی فعالیت تا به اینجا به صورت پایین میباشد:


از نگاه استایل و کارکرد کلیه چیز مطلوب میباشد جز یک گزینه و آن هم محل قرار به چنگ آوردن پایین منو میباشد!


تهیه اکران پایین منو با CSS
خب فقط کاری که از مینی پروژه ساخت و ساز منو در HTML و CSS ما‌نده این میباشد که ذیل منو دقیقا ذیلِ منوی اساسی قرار بگیرد. برای اینکار به سراغ خصوصیت position میرویم که امیدوارم این درس را به خیر و خوبی مطالعه کرده باشید:


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۳:۲۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

ریدیزاین چیست


گشوده پباده سازی یا این که ریدیزاین تارنما یا این که به عبارتی پباده سازی دوباره وبسایت چرا انجام می‌گیرد ؟ طراحی سایت  پباده سازی دوباره سایت به چند استدلال انجام می شود که از مهم ترین عوارض آن میتوان به مواقعی همانند تغییر تحول ظاهرا وب سایت بر طرف کردن اشتباهات کدی و همینطور آپ دیت رسانی ساختار و کدنویسی تارنما اشاره نمود. کلیه ی این انگیزه ها هنگامی درست میباشد که به دلیل مثبت شدن و پیشرفت تلاش وبسایت باشد . چرا کدهای وبسایت کهن میگردد و نیاز به پباده سازی دوباره داراست ؟ در دنیای طراحی وب و همینطور وب روز آپ تو دیت شاهد تغییرات مهم هستیم و پیشرفت این نصیب در عالم از کلیه قسمت های دیگر سریعتر میباشد ، پس ما روزمره با تغییرات و پیشرفت های متعددی رو به رو هستیم ، به همین ادله کدهایی که برای یک وبسایت در طول پباده سازی به کارگیری می شود ممکن میباشد طی ۱ یا این که ۲ سال آن‌گاه سابق گردد و ساختار های جدیدی جایگزین آن خواهد شد ، از این رو طراح سایت بایستی کدهای خویش را هر از یک‌سری گهگاه آپ تو دیت نماید یا این که حتی شاید ناچار به پباده سازی دوباره تارنما گردد. چرا برای ظواهر تازه می بایست دوباره وب سایت را پباده سازی کنیم ؟ در بیشتر موردها ظواهر تارنما ها مطابق با خواست مشتری پباده سازی می‌گردد و پس از سپری شد چندین وقت مشتری می خواهد ظاهری مختلف را تجربه نماید ، اما این تماما طبیعی می‌باشد و شما در تارنما های پهناور و کوچک این مسئله را زیاد چشم اید. بیشتر تارنما ها برای این که خویش را مطابق استاندارد های روز عالم نمایند دست به پباده سازی دوباره تارنما خویش می‌زنند که‌این دستور منجر یک سری حادثه می‌گردد ، مهم ترین آن حس داینامیک بودن و بهتر شدن ظواهر را در کاربر ساخت و ساز میکند و گزینه دیگر معمولا این تغییرات برای راحتی هر چه بیشتر استفاده کننده تارنما انجام می گردد. ظواهر در پباده سازی دوباره اساسی میباشد البته اصلی خیس از آن دسترسی سریعتر و بهتر مخاطب به محتوای تارنما میباشد. در پباده سازی دوباره وب سایت چه مواقعی عوض میشود ؟ کدنویسی وبسایت : درین نصیب همگی کدهای کهن با صرفه و اصطلاحا به روز می گردد ، نسخه کدها و همینطور نوع نوشتار کدها گزینه ارزیابی و کدها را بهبود و دسترسی های داخلی وب سایت را آپ دیت می‌کنیم. رابط کاربری : درین قسمت به ارزیابی راه و روش های بهبود کاربری وبسایت و این قضیه که استفاده کننده در کجای وبسایت دسترسی خیر و خوبی ندارد می پردازیم و با اعتنا به قانون ها تازه گوگل و پلتفرم های تازه و آپ تو دیت عالم رابط کاربری تارنما را دستکاری می‌کنیم. گرافیک و پباده سازی : ظواهر تارنما مهم‌ترین و تاثیرگذار ترین قسمت وب سایت میباشد ، پباده سازی دوباره گرافیک وبسایت سبب ساز تولید جذابیت های نو گردیده و همینطور استعمال از تصاویر و جنبش های گوناگون سبب ساخت و ساز زیبایی و احساس خوب در یوزرها می گردد . پباده سازی گرافیک تارنما به عبارتی قسمتی میباشد که یوزرها شمارا جذب کرده و منجر ماندگاری در کاغذ می شود که‌این نکته هم به seo وبسایت شما امداد میکند و هم اعتبار بیشتری به وبسایت شما می بخشد. ساختارهای نو : در نصیب ساختارها شما می توانید قسمت های تازه ، دسترسی های تازه ، تولید ها تازه و سرویس ها تازه خویش را در پباده سازی بگنجانید و به مخاطبین خویش اکران دهید ، مثلا تا امروز وبسایت شما دکان نداشته میباشد البته می‌خواهید در پباده سازی دوباره وب سایت مغازه اینترنتی به تارنما اضافه نمایید ، این عمل در پباده سازی تازه قابلیت و امکان پذیر میباشد . پباده سازی دوباره تارنما یا این که ریدیزاین تارنما چقدر مقطع می‌برد ؟ قطعا در جریان این قضیه میباشید که پباده سازی دوباره وب سایت بستگی به نوع پباده سازی تازه و همینطور نوع کدنویسی آن دارااست اما مثلا پباده سازی دوباره گرافیک تارنما معمولا ۱۰ تا ۱۲ روز برهه زمانی می برد و کدنویسی نو آن دربین ۲۰ تا ۳۰ روز ، همینطور ساخت ساختارها و رابط کاربری تازه فی مابین ۵ تا ۱۵ روز می تواند وقتگیر باشد . چه وقتی سایتم رو ریدیزاین یا این که پباده سازی دوباره کنم ؟ هر برهه زمانی که از پباده سازی فعلی خسته شدید هر مقطع که الگوریتم های نو معرفی شدند و وبسایت شما با این الگوریتم ها هم خوانی نداشت هر مقطع که شم کردید برخورد قابل قبولی از یوزرها وبسایت اخذ نمی‌کنید هر مدت که طراح تارنما شما توصیه اعطا کرد این مسئله را بپذیرید اما خیر با هر قیمتی هر مقطع که به ساختار تازه در وب سایت نیاز داشتید هر مقطع که دستکم یک‌سال از پایانی تغییر‌و تحول پیشین میباشد و شما طی این یکسال هیچ تغییری در ساختارهای وبسایت ساخت نکردید و…


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۰:۱۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

۱۴ ایده خلاقانه برای طراحی سایت


۱۴ ایده خلاقانه برای طراحی وب سایت وب سایت ورزشی: طراحی سایت  برای طراحی وب سایت ورزشی جالب میتوانید یک‌سری قضیه پرطرفدار ورزشی مانند فوتبال، والیبال و… را گزینش کرده و جدیدترین و به‌روزترین خبر ها مرتبط با آن فن را در سایتتان قرار دهید. همینطور تایپ کردن نوشته ی علمی در بلاگ تارنما نیز میتواند به دیدنی‌شدن تارنما ورزشی شما یاری بیشتری نماید. وبسایت آموزشی: درخصوص هر موضوعی که در آن مورد تخصص دارید میتوانید اینترنت سایتی پباده سازی نمایید. با ارائه فراگیری آنلاین به مخاطبان و یوزرها میتوانید در برهه زمانی‌مقطع کوتاهی طرفدارانی متعددی را به سمت وب سایت خویش جذب نمائید. وب سایت تجاری: امروزه به طور تقریب اکثر کسب‌وکارها کار خویش را نیز در بستر اینترنت و دنیای مجازی توسعه و گسترش داده‌اند. شما نیز می توانید برای کسب‌وکار خویش هر یکسری کوچک اینترنت‌سایتی پباده سازی فرمائید و از روش وبسایت نیز کسب درآمد نمایید. تارنما هنری: در صورتی در مورد پباده سازی دیجیتال، پباده سازی با مداد سیاه یا این که هر فعالیت هنری دیگری مانند نواختن ساز کار می کنید، می توانید اینترنت سایتی پباده سازی کرده و مثال شغل های خویش را در آن با کابران به اشتراک بگذارید. حتی میتوانید با قبول سفارشات کسب درآمد نمایید. بلاگ دانشجویی و علم‌آموزی: در صورتی دانشجو یا این که علم‌‌آموز می باشید می توانید وب لاگ کوچکی پباده سازی فرمایید و در آن بخشی از معاش دانشجویی یا این که علم‌آموزی خویش را با سایر افراد به اشتراک بگذارید. در‌صورتی‌که چه امروزه اکثرا این عمل را در کانال‌های اجتماعی دیگری مانند اینستاگرام، واتس‌برنامه، تویتر و.. انجام میدهند ولی انجام این فعالیت به طرز سنتی هنوز هم دوستداران خاص خویش را دارااست. حتی میتوانید به‌مکان وب لاگ یک وبسایت دانشجویی پباده سازی نمائید و در آن جزوات و کتاب‌های خویش را با بقیه افراد به اشتراک بگذارید. تارنما تبلیغاتی: اینترنت سایتی پباده سازی فرمائید و در آن برای کانال‌های اجتماعی یا این که حتی وبسایت‌های متفاوت تبلیغات بگذارید بعداز مدتی با پیشرفت سایتتان میتوانید برای انجام تبلیغات پولی اخذ فرمایید. وبسایت نوستالژی: شما می توانید با پباده سازی یک تارنما و تکثیر عکس، نوشته یا این که حتی ترانه و فیلم‌های پیشین عموم را به خاطر خاطرات شیرین قبلی بیندازید. تارنما آشپزی: سایتی با مورد آشپزی پباده سازی نمائید و همت نمائید در آن جدیدترین دستورپخت‌ها را قرار دهید. تهیه و تنظیم ویدیو آموزشی نیز میتوانید در گزینش عموم تاثیرگذار باشد. وبسایت بازی: با قراردادن بازی‌های آنلاین جالب میتوانید یوزرها عشق و علاقه ‌مند به بازی‌های اینترنتی را به سمت وبسایت خویش جذب نمائید. وب سایت علمی: امروزه وبسایت‌های علمی علاقه مندان متعددی را سوی خویش جذب کرده‌اند. با پباده سازی یک وبسایت علمی همچون تارنما علمی بیگ بنگ میتوانید در بازه زمانی‌بازه کوتاهی تعداد یوزرها اکثری را به سمت خویش جذب نمائید. وب سایت توریسم: اینترنت سایتی پباده سازی نمایید و در آن تصاویر متعدد و زیبایی از از سفرهایتان به بخشها گوناگون به اشتراک بگذارید. تارنما سرگرمی: در تارنما‌های سرگرمی میتوانید تصاویر و ویدئو‌های کوتاه و خنده‌دار و دیدنی را با سایر افراد به اشتراک بگذارید. تارنما خبری: با ساخت سایت خبری درمورد موضوعات دیدنی و جالب جهان اخباری به‌روز تهیه و تنظیم کرده و در دسترس یوزرها قرار دهید. تارنما سوال و جواب: اینترنت سایتی پباده سازی نمائید تا در آن یوزرها بتوانند با یکدیگر با اظهار کرد‌وگو بپردازند و سوال ها خویش را مطرح نمایند.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۳:۵۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

طراح سایت کیست و چه تخصصی دارد؟


مقصود از نوشته ی علمی پیش رو، آشنایی طراح تارنما و تخصص اوست. طراح یک وبسایت یا این که اینترنت مستر به فردی گفته میگردد که به طور ماهر صفحه ها اینترنت را برای یک تارنما اینترنتی پباده سازی می نماید.


غرض از نوشته‌علمی پیش رو، آشنایی طراحی سایت و تخصص اوست. طراح یک وب سایت یا این که اینترنت مستر به فردی گفته میشود که به طور ماهر صفحه ها اینترنت را برای یک وبسایت اینترنتی پباده سازی می نماید. تخصص یک طراح وبسایت در مورد بار گذاری صفحه ها اینترنت از روش علم اپ نویسی داده ها را گزینه پردازش قرار می‌دهد و بعد از آن طبق نوع تبلیغات یا این که مسئله وبسایت وبسایت را پیاده سازی می نماید.

طراحی وب سایت که از موثرترین شیوه های تبلیغاتی میباشد از روش یک طراح حرفه ای و زبده یعنی طراح سایت ساخته می‌گردد تا مدیران، کارفرمایان و هر فرد واقعی و یا این که حقوقی که قصد داراست در مسئله شغلی و ماهر خویش پیشرفت نماید و موضوع کاری خویش را به مجموع جهان معرفی نماید، سایتی تخصصی فعال‌سازی نماید.
برای آنکه بدانید طراح وبسایت چه کسی است و چه تخصصی داراست و عمده وظایف طراح وب سایت چه می باشد و ... تا انتها نوشته‌ی‌علمی امروز با ما یاور باشید.

طراح وبسایت چه کسی است

طراح وبسایت یا این که Site designerبه شخصی گفته می‌گردد که از روش موادسازنده زیبایی شناختی و تصاویر قشنگ و تاثیرگذار موجب ارتقا یک سایت میشود. ما روزمره شاید به قریه ها وبسایت برای هدف ها خویش به ویژه وب سایت های فروش آنلاین راز بزنیم و پس از چندین ثانیه با بی میلی آن کاغذ را رخنه‌ کنیم!

استدلال این شکاف سریع قادر است نداشتن جلوه های خوشگل یا این که پباده سازی نامناسب وبسایت باشد که مارا به هدفی که دنبال آن هستیم نرساند. یک طراح تارنما کارایی می نماید با مقصود معلوم و اخذ نیاز یوزرها، از ایده های تازه و امروزی به کار گیری نماید و سایت را به صورت بصری بالا غالب شود.

گهگاه یک طراح از کد نویسی به کار گیری می نماید و گاهی اوقات نیز نیاز به‌این فعالیت وجود ندارد، چون مهم‌ترین عمل یا این که مقصود یک طراح تارنما استعمال از ایده های بدیع و خلاقانه میباشد که موجب بازدید زیاد یک ورقه اینترنت خواهد شد.

بعضی اشخاص که به صورت ماهر طراحی وب انجام نمی دهند، بیشتر تمرکز خویش یا این که در واقع وظیفه خویش را کد نویسی وبسایت می‌دانند البته می اقتدار خاطرنشان کرد طراح سایتی پیروز میباشد و می‌تواند رضایت رئیس یک وب سایت و یا این که یوزرها را جلب کند که مستقل از کد نویسی به زیبایی و قالب های جالب وبسایت اعتنا کند.

می اقتدار برای واضح سازی مسئله اینگونه توضیح اعطا کرد که فعالیت اساسی کد نویسی مرتبط با بسط دهنده اینترنت میباشد. مهارت و تخصص طراح تارنما تأمل و تمرکز بر ساحت زیبایی بصری یوزرها میباشد. چیزی که موجب جذب مخاطبین و در غایت seo یک وبسایت خواهد شد.

 


مطالعه بیشتر: شناخت با اصول پباده سازی یک لندینگ پیج استاندارد
وظایف طراح تارنما چه می باشد؟

خیلی از اشخاص عشق متعددی به دنیای فناوری داده ها و تکنولوژی دارا هستند. عشق و علاقه به نرم افزار نویسی، عشق و علاقه به پباده سازی و در وضعیت کلی عشق به سیستم ادله های مختلف که آنان‌را در غایت به سمت ساخت سایت سوق میدهد.

برای آنکه شما هم بتوانید مانند اکثری از متخصصان، طراحی وب انجام دهید در آغاز می بایست یک طراح چیره و حرفه ای باشید و در کنار عشق و استعداد به تخصص و مهارت دست پیدا نمایید. هر طراح دارنده یکسری وظایف میباشد که عمده وظایف و تخصص طراح تارنما خوشگل کردن بخشها یا این که لایه های یک تارنما به طور ظاهری میباشد.
یک طراح نخست آنچه که قصد پباده سازی آن را داراست در ذهن خویش مجسم می نماید و خویش را به مکان یک استفاده کننده قرار می‌دهد و سایت خلاقیتی خویش را تحلیل می نماید. با اعتنا به نوع طراحی وب که میتواند آموزشی، تبلیغاتی، شرکتی، دولتی، هنری و ... باشد طراح سایت وظیفه دارااست طرح های تازه و جالب را از ذهن خویش در کاغذ اینترنت بار گذاری نماید.

در مجموع وظایف طراح وب سایت به شرح پایین میباشد:
ارج نهادن به حیث مشتری و استعمال از ایده های وی
برآورده کردن مجموع انتظارات مشتریان در موضوع جلوه های ظاهری وب سایت
طرح ریزی ظریف درخصوص نوع پباده سازی، تعیین افکت، رنگ، فونت، دورنما و ...
تولید صفحه های با نظم و به طور واضح به خواسته ارتقاء بازدید یوزرها
اضافه کردن فیلم، پوشه های صوتی، عکس های کیفیت خوب
آزمایش و تست وبسایت بعداز پباده سازی
تحویل به موقع وبسایت به صاحب کار و بار گذاری آن بر سرور
در حیث تصاحب کردن قیمت ارزان برای مشتری


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۴:۵۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

بازار کار طراحی سایت

 

بازار عمل و درآمد طراحی وب چه‌طور میباشد؟
بلاگ فعال‌ساز‌ی تارنما و مغازه اینترنتی کسب و فعالیت اینترنتی
شرایط کنونی که سرگرم قرائت این نوشته ی علمی می‌باشید، احتمالا جزو یکی این دو دسته اشخاص پایین میباشید:

(1) شناخت کافی نسبت به برخی از گویش‌های اپ نویسی دارید، از جمله در دانش گاه آن را خاطر گرفته‌اید یا این که زمان‌های آموزشی کمپانی کرده‌اید، خلاصه اینکه از تعدادی لهجه نرم‌افزار نویسی رمز در می آورید. و حال قصد دارید از آن در حوزه طراحی وب سایت به کار گیری نمائید.

نقص‌ اینجاست، هر شرکتی که درخواست می‌دهید، از شما انتظار دست کم یک کدام از دو سال سوابق عمل و چندین مثال را دارا هستند. شما هم در طراحی سایت که متاسفانه تجربه کاری نداشته‌اید، با ناامیدی به سراغ منطقههای دیگر می روید. از طرفی هم خودتان سرمایه کافی برای فعال‌ساز‌ی یک کمپانی ساخت وب سایت ندارید.

(2) یااینکه جزو دسته دومین میباشید، که علی‌رغم اینکه مهارت خاصی در کدنویسی ندارید، ولی دوست دارید وارد بازار فعالیت طراحی وب سایت گردید. شاید برای مثال به جهت ذوق وسلیقه فردی خیر که دارید، فکر میکنید طراحی وب سایت به دردتان میخورد!

پیشنهادی که در‌پی قرار میباشد به شما بدهیم، عمل هر دوی شمارا شیوه می‌اندازد؛ سوای اینکه به سرمایه و سوابق کاری متعددی نیاز داشته باشید. به طبع کنجکاو گردیده‌اید بدانید چه چیزی است؟! مقداری حوصله فرمائید به شما می گوییم.

پس بیایید درباره‌ی درآمد طراحی وب، بازار فعالیت طراحی وب و آیندۀ آن در جمهوری اسلامی ایران سخن کنیم. آنگاه آنالیز کنیم که برای طراح وبسایت شدن، چه چیزهایی نیاز دارید.

بازار عمل طراحی وب سایت

بازار فعالیت طراحی وب در کشور‌ایران چه‌گونه میباشد؟
افزون بر آن راجع‌به درآمد ماهانه ساخت سایت نیز سخن می کنیم؛ تا بفهمید در‌این بازار داغ طراحی وب چه خبر میباشد. چرا داغ؟ زیرا میبینیم، کسب و شغل های اینترنتی مخصوصا ساخت وب سایت، روز آپ دیت جان بیشتری می گیرند؛ پس تقاضا برای آن همواره وجود داراست و احتمالا بیشتر هم می گردد.

باورتان می‌گردد که عبارت "ساخت وب سایت"، به تنهایی حدود 12000 توشه سرچ در ماه دارااست؟ یا این که به عنوان مثال عبارت "کمپانی ساخت وب سایت" ماهانه بیشتراز 1000 توشه کاوش میشود.

این آمار نشان‌دهندۀ این میباشد که تعداد اشخاصی که به‌دنبال فعال‌سازی تارنما می باشند خیلی زیاد میباشد. به این ترتیب، هر مورد از این جستجوکننده‌ها، میتواند مشتری احتمالی شما باشد.

درآمد ساخت وب سایت چقدر میباشد؟
بگذارید خیلی معمولی به شما بگوییم، که هیچ پاسخ مشخصی برای این سؤال پیدا نمی کنید. هزینه‌ها در بازار طراحی وب سایت واضح وجود ندارد و هیچ تعرفۀ مشخصی هم نیست (متاسفانه)! یعنی بعضی کمپانی‌ها ممکن میباشد برای پباده سازی یک تارنما بی آلایش از شما 30 میلیون تومان پول بگیرند و بعضا دیگر به عبارتی وب سایت را با 3 میلیون تومان فعال سازی نمایند.

پس درآمد شما هم تحت عنوان یک طراح وب سایت، مقدار مشخصی ندارد. برای مثال شاید در یک کمپانی ساخت وب سایت درگیر باشید و حقوق و دستمزد ماهانه حدودا مشخصی را اخذ فرمائید. (تا آنجایی که میدانیم این دستمزد از ماهی 2 میلیون تومان برای اشخاص فارغ از سوابق فعالیت، آغاز می گردد و برای اشخاص اپلیکیشن‌نویس و مسلط به React به ماهی 10میلیون تومان و بیشتر، میرسد.)

یااینکه به طور پروژه‌ای عمل بگیرید که در این‌حالت متغیر میباشد. از جملهً فرض فرمایید، در ماه 3 پیشنهاد طراحی وب سایت قبول نمایید و از هریک 2.5 میلیون تومان اخذ نمایید. درآمد ماهانه شما 7.5 میلیون تومان میگردد!

بازار فعالیت طراحی وب

برای ورود به بازار طراحی وب، چه چیزهایی نیاز دارید؟
همانگونه که گفتم، در صورتی‌که بخواهید از رویکرد تخصصی و فن‌ای وارد این حوزه گردید و پایین و بم طراحی وب و کدنویسی را بدانید، احتمالا یادگرفتن شما مدت متعددی میبرد. البته در‌صورتی‌که مصمّم میباشید، وبسایت https://www.w3schools.com/ را به شما معرفی میکنیم. خلاصه اینکه بایستی به یک یا این که تعدادی لهجه اپلیکیشن نویسی مسلط باشید.

البته یک رویکرد سریع و بی آلایش هم برای طراح وبسایت شدن وجود دارااست. به عبارتی روشی که در پیشگفتار وعده‌اش را داده بودیم. راهی که با آن می توانید، خیلی زود از یک مسیر شل و اما مطمئن، وارد بازار طراحی وب گردید.

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۷:۲۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

وب سایت چیست و طراحی وب سایت به چه معناست؟


تارنما چه است؟
تارنما به تیم ای از صفحه های اینترنت متصل به هم گفته می‌شود که معمولا طراحی سایت روی یک سرور قرار دارا هستند و اکثر زمان ها دربرگیرنده یک ورقه مهم - home page - میباشد و تحت عنوان تیم ای از داده ها بوسیله یک شخص، تیم یا این که سازمان، تنظیم و محافظت می گردد. وبسایت در اصطلاح، به مکانی در اینترنت گفته می گردد که یک ورقه یا این که تعداد بیشتری از صفحه های را در خویش مکان داده میباشد. به ذکر دیگر به تیم ای از صفحه های در وب که وابسته به جای خاصی می‌باشند، سایت می‌گویند. محتویات وبسایت ها معمولا بر روی یک کامپیوتر به اسم سرور جای‌دارد و گروه ای از سرورها، کانال جهانی اینترنت را تشکیل می‌دهند. داخل هر سرور یک یا این که تعداد بیشتری تارنما قراردارد. مانند دنیای حقیقی و واقعی که هر آدم برای خویش یک اسم منحصر دارااست، در دنیای مجازی یا این که اینترنت نیز چنین چیزی وجود داراست و هر سرور ( یا این که کامپیوتر) برای آنکه از سرورهای دیگر متمایز گردد و همینطور هر وبسایت برای آنکه از تارنما های دیگر متمایز شود، دارنده یک شماره شناسایی مخصوص یا این که IP مشخصی است. اینترنت وبسایت ها دربرگیرنده گونه های پوشه ها بر روی کانال جهانی وب میباشند، که ابزار قابل قبولی برای رابطه با بقیه یوزرها در سریع ترین مدت و به طور لحظه ای و همینطور اشتراک پوشه ها و مطالب، با آن‌ها می‌باشد.

ساخت سایت چه میباشد؟
به فرآیند طرح ریزی و تولید یک وبسایت، طراحی وب میگویند. متن، تصاویر، پوشه های صوتی و تصویری و المان های اپ نویسی، به وسیله طراحان وبسایت برای ایجاد کاغذ ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی میشوند. طراحان وبسایت برای تولید صفحاتی که بضاعت و توان احضار شدن به وسیله مرورگرها را داشته باشند، از گویش های علامت ایHTML و CSS به کار گیری می نمایند. در دنیای Web 2.0، گویش های اپلیکیشن نویسی دیگر مانند جاوا اسکریپت، Ruby on Rails، PHP، ASP.net و Perl برای تولید صفحه ها وبسایت ها استعمال میگردد . به طور کلی می قدرت اعلام کرد؛ روند ساخت وب سایت دربرگیرنده معنا سازی، برنامه ریزی، پیش ساخت‌و‌ساز، تحقیق، تبلیغات، و همینطور مدیر پوشه های صوتی، تصویری و دیگر پوشه های مولتی مدیا آیتم به کارگیری در صفحه ها وبسایت می‌باشد. این فعالیت قادر است بوسیله طراحان ماهر ایزی اینترنت، شکل گیرد. تارنما قادر است مشتمل بر برگه مهم، که به آن منزل نیز میگویند و همینطور قسمت های متعدد دیگری باشد که هر کدام برای مقصود خاصی ساخت و ساز گردیده اند. ورقه اساسی سایت درباره ی غرض مهم کسب وکار سخن می نماید که میتواند مشتمل بر پیوند هایی باشد که یوزرها را به قسمت های متعدد وب سایت هدایت می نماید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۴:۴۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای


خصوصیت های ساخت وب سایت ماهر
طراحی وب ماهر این ایام یکی‌از عاملهای برد شرکتهای برنده است. طراحی سایت  این ایام با توسعه و گسترش وب و تمامی گیر شدن سرویس ها تجارت الکترونیک، رقابت میان فعالان این عرصه و وب سایت های گوناگون بیشتر و پرتکاپو شده‌است.
با این فرایند رو به رویش سرویس ها و خدمت های ارائه گردیده در تارنما ها نیز جامع تر، کاربرپسندتر و متنوع خیس شده‌است. درین بازار پررقابت صرفا وبسایت هایی به برد می رسند که از ساخت وب سایت ماهر برخوردار باشند.

 

در مجموع خصوصیت های یک ساخت وب سایت ماهر به طور پایین میباشد:
وب سایت در آیتم بالای موتور کاوش قرار گیرد و اکران داده خواهد شد. این وب سایت طبق اصول بهینه سازی seo شده‌است.
طراحی وب به نحوی باشد که با سرعت بالایی در کامپیوتر و دیتگاه بازدیدکننده اکران داده گردد.
در شرایطی که ساخت وب سایت ماهر باشد، شاهد المان های گرافیکی خوشگل و جالب خوا‌هیم بود.
بازدید از صفحه ها به سادگی و با سرعت بالا انجام میشود.
در طراحی وب سایت ماهر شاهد وب سایت های برخورد گرا هستیم. وب سایت برخورد گرا در کاغذ اکران ها و مرورگرهای متفاوت به زیبایی نشان داده می شود.
نشانی این تارنما را در کمترین بازه زمانی و صرفا از روش کاوش در گوگل می اقتدار پیدا کرد و به وبسایت دسترسی داشت


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۸:۴۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

مواردی که در انتخاب وب سایت و قالب آماده باید به آن‌ها توجه کرد


مواقعی که در گزینش طراحی سایت  و قالب مهیا بایستی به آنها دقت کرد
در خرید تارنما و قالب مهیا بایستی خیلی اعتنا نمایید. زیرا غلط طراحی سایت در این مورد ممکن میباشد در شایسته ترین وضعیت شمارا مبتلا خسارت مالی نماید. البته چیزهایی بدتر از زیان مالی هم در خرید غلط وب سایت یا این که قالب فراهم وجود داراست. احتمالا یکی سوالهای شما این میباشد که موقع خرید وبسایت یا این که قالب فراهم می بایست به چه چیزهایی اعتنا کنیم؟ به دنبال مهم ترین مواقعی که پیش از خرید وب سایت یا این که قالب مهیا می بایست بدانید را به شما می گوییم.

قابل اعتماد بودن فروشنده
مهم ترین چیزی که هنگام خرید وب سایت یا این که قالب مهیا بایستی به آن اعتنا کرد اعتماد به فروشنده میباشد. این گزینه به خصوص در قالب‌های فراهم اهمیت بیشتری داراست. پس قطعا قالب و وبسایت فراهم را از جاهای دارای اعتبار و قابل اطمینان خریداری فرمائید. در شکل تهیه و تنظیم قالب یا این که وبسایت فراهم از منابع غیرمعتبر، ممکن میباشد فروشنده از کدهای مخرب در فرآورده خویش به کارگیری کرده‌باشد.

این کدها در شایسته ترین موقعیت از منابع سیستم شما برای استخراج ارزهای دیجیتال یا این که ماینینگ به کار گیری می‌نمایند. ولی بعضی اوقات تارنما‌ها یا این که قالب‌های مهیا دربردارنده کدهای فیشینگ و هک اکانت‌های بانکی اشخاص می‌باشند. بنابراین داده ها کارت بانکی خریداران شما برای طراح وبسایت یا این که قالب ارسال میشود. وی هم سوای خطر شناسایی شدن از اکانت عموم پول برداشت می‌نماید. این اواسط در شکل گلایه مشتری‌ها هم شما تحت عنوان صاحب وبسایت تقصیر کار شناخته می شوید.

همینطور تارنما‌ها و قالب‌های غیرمعتبر احتمالا دربردارنده کدهایی به خواسته سرقت داده ها فردی و تماس اشخاص می‌باشند. به همین ادله مورد نیاز میباشد که به طبع قالب یا این که وب سایت مهیا را از منابع دارای اعتبار و قابل اطمینانی تهیه و تنظیم فرمائید که مجوزهای قانونی برای کار‌شان دارا‌هستند.

پشتیبانی فروشنده از کالا
می بایست توجه نمایید که محصولاتی مثل وبسایت یا این که قالب مهیا احتمال دارااست که دارنده انواع یا این که باگ‌هایی باشند که از لحاظ آفریننده آنان بدور باقی مانده میباشد. این اشکالات حتی در حالتی که جزیی باشند هم ممکن میباشد روی کوشش تارنما و عمل شما تاثیر متعددی بگذارند. پس قطعا پیش از تهیه و تنظیم قالب یا این که وبسایت فراهم مطمئن گردید که سرویس ها پشتیبانی را اخذ خواهید کرد.

 

علاوه‌بر این درباره‌ی بروزرسانی فرآورده هم تحقیق فرمایید. تولیدکنندگان وبسایت‌ها یا این که قالب‌های فراهم معمولا هر یکسری وقت یکبار تولیدات خویش را آپ دیت می‌نمایند. این بروزرسانی‌ها ضمن رفع خطاها مال، خصوصیت‌های جدیدی را هم به آن اضافه می‌نماید. پس مطلقا مطمئن گردید که قالب یا این که سایتی که خریداری میکنید به طور تروتمیز آپ تو دیت گردد.

معمولا وب سایت‌های دوست داستنی فروش قالب فراهم در ویژگی ها محصول ها خویش، تاریخ پایانی بروزرسانی مال را هم درج می‌نمایند. با دیدن این تاریخ می توانید متوجه گردید که قالب متبوع شما همچنان به وسیله آفریننده پشتیبانی می گردد یا این که خیر. برای مثال در شرایطی‌که از نهایی آپ تو دیت جنس 2 سال پیشین باشد، پس این متاع دیگر آپ دیت نمی شود و بهتر میباشد که قالب دیگری را خریداری نمائید.

seo و با صرفه بودن وب سایت و قالب
رعایت اصول و قواعد بهینه سازی سبب ساز می گردد وبسایت شما در صفحه ها ابتدایی نتیجه ها گوگل ظواهر خواهد شد و اشخاص بیشتری از آن بازدید نمایند. بخشی از موردها مرتبط با seo می بایست با کدنویسی در قالب وبسایت صورت بپذیرد. به همین ادله موردنیاز میباشد که قالب یا این که وب سایت فراهم‌ای که خریداری می کنید اصول seo را رعایت کرده‌با‌شد. همینطور کدنویسی تارنما یا این که قالب مهیا می بایست به طور کامل باصرفه باشد تا تارنما شما در کمترین بازه ممکن بار گذاری خواهد شد. همینطور نوشته ی علمی «ارزیابی لیست seo و صفر تا صد seo مقدماتی» به شما امداد می‌نماید تا یک روءیت کرد کلی در امر seo و قواعد آن پیدا فرمائید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۶:۲۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

رای ساختن مغازه اینترنتی وردپرس جوابگو است؟


رای ساختن مغازه اینترنتی وردپرس جوابگو است؟
یک کدام از دیگه از سوالاتی که معمولا پرسیده میشه اینه که وردپرس واسه ساخت‌و‌ساز طراحی سایت  یک مغازه اینترنتی جوابگو است یا این که خیر؟ پاسخ این پرسش رو اینجانب بخام بگم میگم به طور کامل پاسخگو هستش و شما هیچ کمبودی رو احساس نخواهید کرد. برای ساختن دکان اینترنتی پلاگین ووکامرس در وردپرس یک کدام از کاملترین ها و جامع ترین دکان سازهایی است که میتونه هرجور نیازی رو برطرق کنه و پلاگین های جانبی ای که برای ووکامرس بسط داده شدن میتونه کامل کننده دکان باشه. حتی میتونید مبنی بر نیازتون پلاگین هایی رو توصیه بدید تا براتون کدنویسی نمایند. یکی‌از مزیت های ووکامرس اینه که تعداد بالایی از قالب های مهیا وردپرس سازگار با ووکامرس است و به راحتی میتونید قالب مدنظرتون رو واسه فروشگاهتون تعیین نمائید و نهایتا هم میتونید قالب منحصربه‌فرد واسه فروشگاهتون پیشنهاد بدید. در فیض مطلقا وردپرس یکی‌از شایسته ترین ها برای پیاده سازی دکان اینترنتی بوده و هر قابلیتی که یک دکان اینترنتی بایستی داشته باشه رو بهتون میده.
امنیت وردپرس به چه شکل میباشد؟
امنیت مهم ترین فاکتور یک تارنما میباشد و وقتی که شما کسب و کاری را فعال سازی می کنید، امنیت اون بایستی دراولویت باشه واستون. خوشبختانه وردپرس از حیث امنیتی خیلی بهتون یاری میکنه، از این حیث که همواره هسته وردپرس در اکنون بروزرسانی بوده و همواره باگ های اون برطرف میشه. خویش وردپرس به خودی خویش امن میباشد ولی در اکثر مواقع نصب کردن پلاگین های تایید نشده و نال و همچنین قالب های نال گردیده سبب میشه، امنیت اینترنت سایتتون به خطر بیفته پس این ربطی به امنیت وردپرس نداره زیرا بارها دیدم این آیتم رو با امنیت وردپرس غلط میگیرن و میگن وردپرس امن وجود ندارد، در حالی که زمانی تحلیل می‌کنی میبینی قالب یا این که پلاگین های تایید نشده نصب کردن و سایتشون به خلل خورده. اگه مورد ها واضح که برای امنیت هر سایتی می باشد رو رعایت فرمایید و هم‌زمان هسته وردپرس رو هم بروز فرمایید مطمئن باشید هیچ خطر امنیتی ای وبسایت شما رو تهدید نخواهد کرد.
وردپرس چه امکاناتی دارااست؟
همونطور که در نخستین مقاله هم گفتم در شرایط پیش فرض وردپرس یک سیستم بلاگدهی می‌باشد، و فقط امکانی که به شما میده این است که یک بلاگ برای خودتون بسازید ولی با دقت به توسعه و گسترش ای که تا شرایط کنونی داشته و پلاگین ها و قالب های بسیار متعددی که برای وردپرس توسعه و گسترش داده گردیده، شما هر نوع سایتی که مایحتاج داشته باشید رو با وردپرس میتونید پیاده سازی فرمایید. مغازه اینترنتی ، وبسایت شرکتی ، وب سایت فردی ، وبسایت برای رزرو بلیط ، تارنما های خبری و اکثری وب سایت دیگه با تجهیزات ویژه. شاید بتوان اعلام‌کرد یک کدام از مهم‌ترین قسمت هایی که وردپرس رو از سیستم های دیگه دوستداشتنی خیس کرده ،همین تجهیزات بیشماری میباشد ،که میتونید ازش به کارگیری فرمائید و براحتی هر نوع اینترنت سایتی رو پیاده سازی فرمائید، فقط کافیه که به یک کارشناس وردپرس مراجعه کنین.
حرف آخری…
در آخر این مقاله بایستی بگم ممکنه برخی از مواقعی که ممکنه براتون پرسش باشه رو فراموش کرده باشم بگم ولی مکان نگرانی وجود ندارد در بخش نظرها میتونید سوالهای خودتون رو مطرح نمائید. شاید هنوز هم بشه بیشتر از اینا در رابطه وردپرس کلام کرد ولی ممکنه متن طولانی خیلی اذیت کننده بشه واسه شما دوستان برای همین تصمیم گرفتم اون مواقعی رو که فکرمی‌کنم خیلی مهمتر از سایر بودن رو بگم. پایانی حرفی که میخوام بگم اینه وردپرس توی کشور‌ایران هنوز اونطور که بایستی ممکنه جا نیفتاده باشه و خیلی از شرکتهای، بر این عقیده ان که پباده سازی یک cms منحصر به فرد میتونه مفیدتر باشه، البته این صحبت هنگامی میشه اذعان کرد درسته که شرکتی درحد و اندازه دیجیکالا این کلام رو بزنه. داریم برخی از موسسات که همین وردپرس رو فردی سازی کردن و خداوند تومن به مشتریانشون میفروشن! میخوام این رو بگم که ما در مشهدکد هدفمون معرفی، بیشتر وردپرس و فراگیری دادن، اون به جامعه اینترنت جمهوری اسلامی ایران میباشد و در‌پی گسترش بیشتر وردپرس است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۰:۳۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)